Ünlü İsimlerden Egzersiz İpuçları

Onların fit ve kusursuz fiziklerinin sırrı, çok çalışmaktan ve spor salonunda bolca vakit harcamaktan geçiyor. Ancak, elbette her birinin kendine özel spor yapma yöntemleri, günlük minik egzersiz ipuçları var. İşte Shape, Harper’s Bazaar, Zoe Report gibi mecralara konuşan altı ünlü isimden altı farklı egzersiz sırrı…

 

Miranda Kerr

“Fırsat bulunan her an squat yapmanın gerekli olduğunu düşünüyorum. Sadece 10 tane squat yapsanız bile, egzersiz yapmanız gerektiğini hatırlayacak ve böylece gününüzün içerisine sporu dahil etmiş olacaksınız.”

Getty Images Turkey

Kendall Jenner

“Kardiyo yapmaktan nefret diyorum. Onun yerine ağırlık kaldırmayı her zaman tercih ederim”

Shay Mitchell

“Ben sadece yediklerimi dengelemek için değil, aynı zamanda zihnimi de odaklamak için egzersiz yaparım. Sokakta yürüyüş, dansa gitmek ya da boks yapmak hiç fark etmez… Herhangi bir fiziksel aktiviteyle salgılanan dopamin ve serotonin, size kendinizi harika hissettirecek.”

Kate Hudson

“Ben doğal bir kızım. Colorado’da doğdum, büyüdüm ve her zaman sokaktaydım. Hala da nerede olursam olayım öyleyim. Mesela Amsterdam’da isem, bisiklet kiralarım ve bütün şehri bisikletle gezerim. Özgür olmayı seviyorum. New York’tayken de, kulaklıklarımı takıp, harika bir müzik dinlerken Manhattan’da yürümeye bayılıyorum.”

Cindy Crawford

“Her gün sabah 6.30’da kalkarım, e-postalarımı kontrol ederim, evde sporumu yaparım ve yeşil çayımı içerim. Ailemle birlikte kahvaltı yapma keyfini hiç bir zaman kaçırmak istemem, o nedenle kahvaltıdan önce egzersizimi mutlaka tamamlarım. 20 dakika kardiyo, 10 dakika koşu, 10 dakika da trambolinde zıplarım. Spor yaparken müzik dinlerim, çünkü beni daha da hızlandırdığına inanıyorum. Spor yapmaya bayılmıyorum ama spordan sonra yaşadığım hissi çok seviyorum.”

Rihanna

“Kardiyo bence çok önemli. Eğer büyük bir etkinliğim varsa, kişisel spor hocam da benimle birlikte mutlaka gelir. Her gün egzersiz yaparım, ama beni motive etmesi için her zaman bir kişisel spor hocasına ihtiyacım var.”

Benzer Yazılar