Piaget Yeni Koleksiyonuyla Net-A-Porter’da

İsviçreli lüks mücevher markası Piaget, 25 yıllık ikonik koleksiyonu “Possession”’ı yeniledi ve renklendirdi. Yeni modeller ise ilk kez üçüncü parti bir e-ticaret sitesinden;  Net-A-Porter üzerinden  satışa çıkıyor.

Beyaz ve pembe altın seçenekleri bulunan koleksiyonun taşları kırmızı, yeşil, mavi ve siyah gibi renkler ile çeşitlendirildi. Koleksiyon, yüzük, bilezik ve kolye modellerinden oluşuyor.

Olivia Palermo’nun yüzü olduğu kampanyanın çekimleri ise, Palermo’nun kocası, aynı zamanda fotoğrafçı ve model olan Johannes Huebl imzası taşıyor.

Koleksiyonu satın almak için ise fazla beklemeniz gerekmiyor. Koleksiyon, 3 Nisan itibariyle, Net-A-Porter üzerinden satışa sunuluyor.

Benzer Yazılar

Piaget Is At Net-A-Porter w/ Its New Collection

Swiss luxury jewelry brand Piaget has renewed and saturated its 25-year-old iconic collection “Possession.” New models are for sale through Net-A-Porter; a third party e-commerce website.

The collection which had white and pink gold options is varied now with colors red, green, blue and black. The collection is composed of ring, bracelet and necklace models.

The campaign presented by Olivia Palermo is shot by Palermo’s husband, photographer, and model Johannes Huebl.

To purchase the collection, you do not have to wait that long. The collection will be on sales on April 3rd through Net-A-Porter.

Related Posts