Oscar Işıltısı

Skandallar, protestolar ve krizler…

Bir yıl boyunca planlanan sihirli geceye, aksilikler damgasını vurdu.

Gecenin en önemli ödülünün zarflar karışınca yanlış filme verilmesinden daha çok; Meryl Streep’in Karl Lagerfeld’le yaşadığı elbise krizi ilginizi çekiyorsa doğru yerdesiniz. Kırmızı halıdaki, oyuncu ve tasarımcı eşleşmeleri çoktan hafızanıza kazınmışken size biraz daha detay vermek istiyoruz. Kırmızı halıya asıl ışıltısını katan mücevher… Charlize Theron’un 59.9 karatlık Chopard küpeleri sizin de çoktan hafızanıza kazınmış olmalı…

Jessica Biel tercihini ince işçilikten yana kullandı. Yaka formundaki Tiffany & Co. gerdanlığı, 18 ayar altından oluşan ve her biri özgün şekildeki 350 altın yaprağı bir araya getiriyor. Yapraklar ise tasma şeklini alan 200 baget kesimden oluşan bir set ile tamamlanıyor.

Fotoğraflar: Getty Images Turkey

Pharrell Williams, ikonik parçaları alternatif bir dilde yorumlayan stilini destekleyen seçimiyle karşımızda… Pırlanta ve incinin zerafetindeki bir Chanel broş!

Alicia Vikander çabasız şıklığını Bulgari’nin ikonik gerdanlığı ile tamamlıyor.

Isabelle Huppert ise Repossi ear-cuff ile alternatif bir stili tercih etmenin farkını yaşayanlardan.

Dakota Johnson, ışıltısını Cartier’in kusursuz el işçiliğine emanet etmiş.

Taraji P. Henson, Nirav Modi gerdanlığı ile gecenin en iddialı seçimlerinden birini yapmış.

Gecenin en iddialı ismi ise Janelle Monae…Ellie Saab elbisesine işlenen gerdanlığını, Forevermark küpeleri ve özel yapım saç bandıyla tamamlıyor.

Benzer Yazılar