Olivier Rousteing Kişisel Yaşamını ve Hayatını Açıyor

Getty Images Turkey

Balmain’in kreatif direktörü Olivier Rousteing bir belgesel hazırlığında…

Küçük yaşta evlatlık edinilen, eşcinsel olduğunu özgürce açıklayan ve yalnızca 24 yaşında Balmain’in en üst kademesindeki koltuğa oturan Rousteing, filmde de kendi kişisel yaşamına odaklanacağını anlatıyor: “Bu çok güzel bir mesaj ve çok büyük bir şey olacak. Şimdi olduğum noktaya gelirken karşılaştığım zorlukların anlatılacağı bir belgesel olacak.”

Henüz 32 yaşındayken kendi hayatının belgeselini hazırlamak oldukça alışılmamış olsa da, Rousteing genç yaşta elde ettiği başarılar ve yaşadığı zorluklarla dikkat çekici, ilham verici hikayesini herkesle paylaşmak istediğini söylüyor.

Rousteing 2011 yılında Balmain’de şimdiki pozisyonuna getirildiğinde, Yves Saint Laurent’den bu yana Paris’teki en genç kreatif direktör olmuştu. Ayrıca, Instagram’daki 4.9 milyon takipçisiyle de, en çok takipçiye sahip Fransız tasarımcısı… Sosyal medyayı güçlü kullanıyor, kendine özel hashtag’ler yaratıyor, Balmain’in avantajından da elbette faydalanıyor.

“30’lu yaşlarımdayken belgesel hazırlamak, henüz Balmain’e geleli dört buçuk sene olmuşken H&M ile Balmain’in marka DNA’sını yansıtan bir iş birliği yapmama benziyor. Şimdi ise bu göreve geleli tam sekiz sene oldu, tabii Valentino ya da Pierre Cardin gibi değil, ama yine de ilgi çekici çünkü bazen kendi hayatım moda paradoksu gibi hissediyorum, yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum.”

Olivier Rousteing belgeseli Valentino: Last Emperor belgeselini hazırlayan aynı ekip tarafından hayata geçirilecek.

Benzer Yazılar