Mini Rodini’den Rengarenk Bir İlkbahar / Yaz Koleksiyonu

Son yıllarda İsveç’in en çok tanınan çocuk kıyafet markası haline gelen Mini Rodini’nin yeni koleksiyonu yine rengarenk, çocuksu desenler ve rahat kesimlerle dolu.

Rahatlığı ve mutluluk veren desenleriyle elbiseler, tişörtler, taytlar, şortlar ve mayoların her biri ayrı ayrı harika. Aynı desenlerden ve Mini Rodini’nin vazgeçmediği organik pamuklardan oluşan bir de kapsül bebek koleksiyonu mevcut.

Mini Rodini çocuklar için rahat ve dayanıklı kıyafetler yaratmak ile kalmıyor, aynı zamanda tüm malzemelerinin ve üretim sürecinin % 100 sürdürülebilir olduğunu da garantiliyor. Bu sezon bu önemli mesajı birçok ürüne de taşımış. Pankart açan sebzeler, canlı renklerden oluşan limonlar, ‘dünyayı koruyun’ yazısı taşıyan tişörtler, doğanın renkleri ve temalarını yansıtan hayvan desenleri… Hepsi çocuklara tatlı bir şekilde dünyayı korumanın önemini hatırlatıyor.

Renkli atlar ve eşekler, tatlı kuşlar, neon renkte iguanalar… Her biri birbirinden tatlı. Bir de bu sezon Mini Rodini tekrar maskotu haline gelmiş panda ayısıyla da bir takım ürünler hazırlamış. Frida Kahlo ve Salvador Dali’nin sanatından esinlenilerek hazırlanan parçaları kaplayan pandalar gerçekten bir harika! Dali’in sürrealist stili ile çizilmiş pandalar kafalarında süs olarak Frida Kahlo’nun geleneksel hale gelmiş olan çiçek çizimlerini taşıyor. Ayrıca Dali’yi andıran yamulmuş saatler de var. Bazı pandaların suratlarında Dali usulü bıyıklar bile var!

2006 da ilk koleksiyonunu çıkaran Mini Rodini şu anda dünyada 500’den fazla noktada satılmakta.  Ayrıca www.minirodini.com adresinden dünyanın hemen hemen her noktasına gönderim yapılıyor.

Deniz Ekşioğlu

 

Benzer Yazılar