Kaybolmayan Valiz: Bluesmart

Akıllı valiz teknolojisi henüz çok yeni olsa da üreticilerin iddiası büyük: Seyahatte yolunuzu kaybedebilirsiniz ama valizinizi kaybetmezsiniz!

Bluesmart, akıllı valiz teknolojisinin öncülerinden biri. Firmanın yeni modeli Bluesmart One’daki GPS donanımı, dünyanın neresinde olursa olsun, valizin izinin sürülmesini sağlıyor. Bütün yapmanız gereken, cep telefonunuza bir uygulama yüklemek… Peki, ya valizin şarjı biterse? Bu riski ortadan kaldırmak için, her valizde sabit bir power bank bulunuyor ve şarj biterken doğrudan devreye giriyor. Elbette ki, power bank’ı yanınızdaki tüm elektronik aletler için de kullanabiliyorsunuz.

Uzaktan kumandalı dijital kilit, Bluesmart One’ın bir başka özelliği. Bu özelliği kullanırken, mesafe ayarı yapmak da mümkün. Valiziniz sizden seçtiğiniz mesafeyi aşacak kadar uzaklaşırsa, otomatik olarak kitleniyor.

Bluesmart One’da sabit dijital tartı da var. Valizinizi ağırlık göstergesini izleyerek hazırlayabiliyor, ekleme ve çıkarmaları gramı gramına ayarlayabiliyorsunuz.

Ve son zamanlarda mecburen hayatımıza giren bir konu: Valizde laptop, tablet gibi cihazları taşıma sorunu… Son model akıllı valizde bu tür cihazlar için özel cepler ve bölmeler var.

Bluesmart One’ın fiyatına gelince… Nereden ne yolla edineceğinize bağlı olarak, 400-450 dolar arasında değişiyor.

Benzer Yazılar