Kate Bosworth’un Güzellik Rutini

Her zaman ışıl ışıl ve sağlıklı görünen cildiyle büyüleyen Kate Bosworth, tüm güzellik sırlarını, vazgeçilmez ürünlerini ve minik ipuçlarını Rosie’nin yeni güzellik platformu Rose Inc. ile paylaşmış. Günlük rutinini güzel oyuncunun ağzından dinliyoruz:

“Yüzümü Epicuren Herbal Cleanser ürünüyle iyice temizliyorum. Eğer peeling’e ihtiyacım varsa, temiz cildimin üzerine uyguladığım Scientific Organic Peel Pads’lerle uyuyorum; bu ürün gerçekten en iyisi… Ürünün içeriğinde, cildi inanılmaz canlı hale getiren doğal meyve kabukları ve diğer doğal maddeler yer alıyor. Ertesi gün yeni bir yüzüm varmış hissiyle uyanıyorum.

Ancak eğer peeling’e ihtiyaç duymuyorsam ama yine de cildime nem vermem gerekiyorsa, Epicuren Soothe Dermal Sprey ile cildimi iyice temizliyorum. Ardından, Isun Sapphire Yağı ve Epicuren Protein Enzim ürünlerini karıştırarak cildime uyguluyorum (bu enzimler cildi yeniden yapılandırırlar, bu nedenle bu adım özellikle zorlu bir peeling işleminden sonra faydalıdır.) Nemlendirici olarak ise tercihim, Organics Phytocell Kremi, göz çevrem için ise Peptide Göz Kremi kullanıyorum.

Saçlarım için gece rutinim ise Olaplex 3’ün saç maskesi.”

Benzer Yazılar