İstanbul’un En İyi Havuzları

Bayram tatilini şehirde geçirecekler için birbirinden güzel İstanbul’un en iyi havuzlarını derledik…

Grand Hyatt Istanbul

Yemyeşil bahçelerle çevrili Grand Hyatt Otel, İstanbul’un göbeği Taksim’de yer alıyor. Merkezi konumuyla tercih edilen otelin bahçeler arasındaki açık havuzunda serinleyebilirsiniz. Ayrıca çocuklarla gitmek isteyenler için çocuk havuzu seçeneği de mevcut. Güneşlenip sakinliğin tadına varırken dilerseniz otelin havuz kenarındaki restoranı Gazebo’dan öğle yemeği de sipariş edebilirsiniz. Sabah 08:00’den akşam 19:00’a kadar açık olan havuz hizmetinin ücretleri:

  • Hafta içi: 170 TL
  • Hafta sonu: 250 TL

Four Seasons Hotel Istanbul At The Bosphorus 

Four Seasons Hotel, konuklarına Boğaz’ın mavi-yeşil sularına bakan şahane havuzda şehrin gürültüsünden uzak, kendilerini dinleyebilecekleri sakin bir gün olanağı sunuyor. Şehrin kalabalığından uzaklaşırken ister havuzda ister jakuzide kendinizi ödüllendirmeniz mümkün. Güneşlenirken havuza yalnızca birkaç adım uzaklıktaki Club’dan atıştırmalıklar alıp keyfinize keyif katmanız da mümkün. Sabah 08.00’den akşam 20.00’e kadar açık olan havuzun ücretleri:

  • Hafta İçi: 350 TL
  • Hafta Sonu: 450 TL

Hotel Les Ottomans

Yüzyıl Osmanlı ihtişamını modern detaylarla buluşturan Les Ottomans, havuzuyla da misafirlerine peri masalı vadediyor. Otelin Boğaz manzaralı havuzu 09:00 – 18:00 saatleri arasında açık. Fakat gitmeden önce Spa bölümüne telefon açmanızı öneririz zira gerektiğinde havuzu erken kapatabiliyorlarmış. Fiyatlar:

  • Hafta İçi: 220 TL
  • Hafta Sonu: 250 TL

 

 

Swissotel The Bosphorus Istanbul

Yeşilliklerin arasında bulunan açık havuzuyla size kendinizi tatilde gibi hissettirecek otelde 08:30 – 20:00 saatleri arasında ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebilirsiniz. Otelin çatı katındaki terasta hazırlanan kokteyl ve yemekleri de tatmanızı öneririz.

  • Hafta İçi: 235 TL
  • Hafta Sonu: 275 TL

Moda Deniz Kulübü  

Bir yat kulübü olarak kurulan Moda Deniz Kulübü’nün işlevleri zamanla genişlemiş. Kulübün kurallarına oldukça bağlı olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Hizmetlerinden sadece üye ve üye misafirlerinin yararlanabildiği tesiste 0-12 yaş çocuklar için oyun alanı da var. Dilerseniz Pazartesi hariç her gün çocuğunuzu gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz.
Kulübe üye olmak içinse en az iki üyenin referansına ihtiyacınız var. Daha sonra bir üyelik formu doldurabilir ve “ömür boyu üyelik” kapsamında 45.000 TL karşılığında üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.
Tesisin hizmet saatleri ise 08.30 – 19:00 saatleri arasında gerçekleşiyor.

The Grand Tarabya

İstanbul’un ilk 5 yıldızlı otellerinden biri olan Büyük Tarabya Oteli, gelenekselle modernin kusursuz birleşimiyle Grand Tarabya’ya dönüştü. Otelin Therapia Spa bölümü ve deniz suyu ile arınmış açık havuzuyla oldukça beğeni topluyor. Aynı formda bir de kapalı havuzu mevcut olan spa bölümünün ziyaret saatleri ise 08:30 – 19:00. Dilerseniz otelde 50 dakikalık Bronzlaştırıcı masajın veya 20 dakikalık Tuz peeling’inin de keyfine varabilirsiniz. Ücreti 180 Euro.

Benzer Yazılar