Happy Diamonds, Yeniden!

Bugün, Chopard ismini duyan bir çok kişinin zihninde canlanan görüntü, “Happy Diamonds” koleksiyonundan izler taşıyor.

Happy Diamonds koleksiyonu, birçok kadın için mutluluğun simgesi. Saatten küpeye, yüzükten bilekliklere birçok parçaya sahip bu koleksiyon; markanın köklerine sadık tavrını dinamik çizgilerle buluşturuyor.

Chopard tarihinde üretilen ilk Happy Diamonds, 18 karat beyaz altın kasa ile siyah kadranı bir araya getiren, yastık formunda bir parçaydı… Ve bu noktada, Chopard kadınlarını biraz kırabilir, moda tutkunlarını ise şaşırtabiliriz ama, bu parça erkekler için tasarlanmıştı. Rose d’Or ödüllü ikonik tasarım, 40. yılını geride bıraktı ve bu sefer kadınlar için, yeniden yorumlandı. Yastık formunu koruyarak, vintage formuna sadık kalırken, Happy Diamonds’ın dinamik görüntüsünü de destekleyen bu modelde; ilk defa tırnaklı şekilde kullanılan pırlantalar, saati daha gösterişli bir forma sokuyor. Sedef kadran ise markanın zarif ruhunu destekliyor.

“Bu, vintage ruh bana fazla!” diyen marka tutkunları da unutulmamış, 40. yıl özel modeli, Happy Diamonds serisiyle özdeşleşen yuvarlak formda da üretilmiş.

Kendinizi şımartmak için bir neden arıyorsanız, siz de Happy Diamonds’ın 40. yaş kutlamalarına katılabilirsiniz.

Benzer Yazılar