Elektronik Cihazı Bavulda Taşımak!

Olur ya, uzun yolculuklarda notebook, laptop veya tabletlerinizi bavulunuza koymanız gerekir!!! Kırılma riskine karşı ne yapacaksınız? Riski sıfırlamak mümkün olmasa da büyük ölçüde azaltmak için birkaç öneri…

Thule Gauntlet 3.0 Bag: Aslında omuza asarak taşımak üzere tasarlanmış bir MacBook ve notebook çantası. Ama dış yüzeylerde kullanılan malzeme o kadar koruyucu bir özelliğe sahip ki, bavulunuza koyduğunuz cihazın kırılması neredeyse imkansız hale geliyor.

Inateck Envelope: Standart kılıf görünümünde bir ürün ama malzemesi sağlamlıkla esnekliği birleştirecek şekilde geliştirildiği için darbelere karşı dayanıklı. Üstelik taşıma sırasındaki ısı koşullarının yol açabileceği nemlenme sorununa karşı da garantili.

Booq Saddle Pro: Bavuluna bir değil birden fazla elektronik cihaz koymak zorunda kalanlar için hacimli bir çözüm. Hacimli çünkü alışkın olduğumuz tablet-notebook kılıfı boyutlarında değil, küçük bir sırt çantası boyutlarında. Ama içine, darbe ve kırılma endişesi yaşamadan birçok şey sığdırabilirsiniz. Ailece çıkılan tatillerde tek parçayla çok yönlü çözüm getirebilecek bir ürün.

Benzer Yazılar