DM Butik Keşfi: Apriati

El yapımı, bohem, ama aynı zamanda lüks ve eşsiz bileklikler, kolyeler ve yüzüklerin Yunan topraklarından çıktığını söylersek, ne dersiniz?

Çok uzaklarda değil, Yunanistan’da yani hemen yanı başımızda, Apriati adlı takı tasarım markası size “cool” tasarım anlayışıyla ürettiği lüks segment ürünlerini sunuyor.

“Apriati” antik Yunan dilinde “güzelliğe sahip olmaya duyulan güçlü bir arzu” anlamına geliyor. Markanın yaptığı iş ve ortaya çıkan sonuçlarla aslında çok örtüşen bir isim… Tasarımlarında kullandığı altını, büyüleyici bir bohem çizgiyle yorumluyor, paralelinde elmas ve diğer değerli taşlar geliyor.

Sadece tasarımlarda gördüğümüz kalite çizgisi ve eşsiz olma özelliği katalog çekimlerinde dahi kendini gösteriyor. 2016 Yaz koleksiyonu hala içimizi ısıtırken 2017 Yaz koleksiyonu için heyecan dorukta!

1999 yılında Atina açılan ilk mağaza ile başlayan yolculuk Mykonos’a açılan mağaza ile devam ediyor. Hatta yakın zamanda Paris ve Londra’ya açtıkları mağazalar ile Avrupa seyahatine çıktığımızda “Apriati” alternatiflerimizin artmış olması güzel.

Benzer Yazılar