Ocak 2019 Tutulmaları

Güneş Tutulması (5-6 Ocak)

Mutlu yıllar! Bildiğiniz gibi 2019’un numerolojideki sayısı 3, yaratıcılık ve çocukların sayısı. 3 sayısı 1 ve 2’nin birleşmesinden ortaya çıkıyor. 1 ve 2’nin altın çocuğu, Budası. Bu sene içinizdeki gerçek sizi doğuracaksınız, işte o nedenle 2019 kitabıma da Doğum Yılı adını verdim.

Tam şu sıralar ay ve güneş birleşiyor ve 2019 yılının ilk güneş tutulmasını meydana getiriyor. Tutulmalar bazı durumları hızlandırır ve büyüteç görevi görür. Profesyonel veya kişisel yaşamınızda şu anda her ne oluyorsa aynı zamanda politikada ve etraftaki diğer olaylarda da aynı şekilde ortaya çıkıyor. ABD’de yaşıyorsanız astrolojik olayların mevcut olaylar üzerindeki güçlü etkisini gözlemleyebilirsiniz. Önceki tutulmalarda (13 ve 27 Temmuz 2018), tam 13 Temmuz’daki tutulmada, Mueller 12 Rus ajanını suçlarken aynı zamanda Trump Helsinki’de Putin ile buluştu. O dönemde bu olayın Ocak 2109’daki tutulmaya nasıl yansıyacağı ile ilgili bir yazı yazmıştım. Aynen yazdığım gibi oluyor. Yengeç burcunda son kış gündönümü ve dolunayın meydana geldiği 22 Aralık 2018’de ABD hükümeti Meksika sınırındaki duvarı kapattı. Kabala’da Yengeç’in İbranice harfi Chet, anlamı duvar demek. Bir kaç gün sonra borsa çakıldı, 2018’de elde edilen nerdeyse tüm kazancı sildi gitti. Şimdi bu trajedinin ikinci bölümü yaşanacak. ABD Yengeç burcu ve Haziran 2020’ye kadar olan tutulmalar da çoğunlukla Yengeç ve Oğlak’da olacak. Olaylar çok hızlı gelişecek.

Yeni Yıl Kararı

Politika bir yanda dursun, bugün yeni yıl kararlarınız üzerinde çalışmaya başlamak için harika bir gün. İstatistiklere göre alınan kararların sadece %8’i gerçekleşiyormuş. Bence bunun sebebi doğru günde başlamıyor olmamız. Şu anda Oğlak burcunda bulunan yeni ay yıllık hedefler üzerinde çalışmak için çok ideal. Oğlak burcu başarılı olmak için bir kişinin ihtiyacı olan hırs, başarı, strateji, disiplin ve azimi temsil eder. Ancak Oğlak burcunun korku ve kuşkuları da vardır. Bu nedenle hedefinizi kendinize saklamanızı öneririm ama yine de bir yakınınızı seçip ondan size destek olmasını isteyin. Bu konuda size destek olabilecek harika bir web sitesi de var: www.Stikckk.com

Yengeç’de Ay Tutulması (21 Ocak)

Bir sonraki kozmik olay Yengeç burcundaki ay tutulması olacak. 5-6 Ocak’daki tutulmada yaşanan olaylar bu dolunay ile hızla sonuca ulaşacak. Haberleri takip ederseniz geçtiğimiz Temmuz ve Ağustos ayında dünyada meydana gelen olayların bu zamanlarda sonuçlandığını göreceksiniz.

Kişisel yaşamınızda geçtiğimiz Temmuz ve Ağustos aylarında olan olayların tekrar gündeme geldiğini ve bir sonuç istediğini göreceksiniz. İpucu isterseniz tutulmaların Yengeç ve Oğlak burcunda olduğu 2000/2001, 1981/1982, 1962/1963 yıllarına geri gidin

Size 2019 yılında bolca sihir, anlamlı rüyalar ve güzel rastlantılar, sağlık, mutluluk ve yaratıcılık dilerim. Dünyanın içinde bulunduğu egoistik saçmalıktan çıkıp kabullenme, birlik ve toleranslı günlerine geri dönmesini dilerim.

İnşallah, amin!

Gahl Sasson’dan çeviridir.

 

Benzer Yazılar