2019’da Yatırım Yapabileceğiniz 4 Çanta

Çanta dediğimiz şey bir biz kadınlar için kimi zaman adeta bir yatırım aracı.

Bazı çantalar moda tarihinin tozlu sayfasında kaybolup giderken, bazılarıysa zamansızlığı ile hayatımızda tekrar tekrar kendine yer buluyor. Yakın dönemde yıldızı yükselen ve yükseleceğini düşündüğümüz 4 çantayı sizin için seçtik.

  • Fendi Baguette: Duyduk duymadık demeyin yılların Fendi Baguette’i New York mağazasındaki özel bir davetle resmen geri döndü. Birçok markanın da baguette çanta akımına katılmasıyla bu iş alır başını gider bizden söylemesi…
  • Danse Lente: Son dönemde gözümüzü hangi it-girl’e çevirsek elinde geometrik tasarımlarıyla aklımızı başımızdan alan bir Danse Lente çanta görmek mümkün.
  • Manu Atelier: Cambridge Düşesi Kate Middleton bile Türk tasarımı olan Manu Atelier çanta taktığına göre, markanın önünün açık olduğunu söylesek abartmış olmayız herhalde.
  • Staud Bag: Kova şeklinde çanta mı olur deseler inanmayabilirdik ama moda bu çılgın, ne yapacağı belli olmaz. Hermes’den Alexander Wang’e bir çok marka da bu sevdaya düştü.

Bonus: Biraz bohem, biraz nostaljik ve %100 el yapımı Luss Istanbul’un örgü çantaları,  TV dizilerinde ve sosyal medyada radarımıza takılanlardan.

Benzer Yazılar