2018 Yazının Makyaj 5 Makyaj Trendi

2018 yazınının makyaj trendlerini sıralarken bu defa ilhamımızı Hollywood’un ünlü isimlerinin makyaj artisti Patrick Ta’nın Instagram sayfasından alıyoruz. Bu yaz, pembe ve mor farlar, ışıltılı bir cilt ve pespembe yanakları daha çok görmeye hazır olun.

 

Pembe göz farı:

Göz farınızı, allığınızla karıştırarak gözlerinizde pembeyi daha belirgin hale getirebilirsiniz. Patrick Ta, pembe göz farını pembe dudaklarla tamamlamayı tercih etse de, daha az iddialı bir görünüm için dudaklarınızı natürel tonlarda bırakmanızı tavsiye ediyoruz.

Pembe yanaklar:

Yazın pembe yanakların yerini hiçbir şey tutmuyor. Ancak bu görünümü uygulamadan önce dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Detaylar için içeriğimize buyurun.

Abartılı kedi gözü:

Patrick’in Bella Hadid’e uyguladığı bu makyaj, gözleri olduğundan daha da çekik gösteriyor. Özellikle akşam davetlerinizde bu dramatik gözleri tercih edebilirsiniz.

Mor bakışlar:

Sadece pembe değil, mor göz farı uygulamaları da bu yıl oldukça popüler. Yılın rengi olmasının da etkisi elbette büyük. Ancak bu kadar yoğun uygulamak oldukça iddialı, küçük bir mor etkisi için yalnızca göz altınıza ince bir çizgi halinde dokunuş yapabilirsiniz.

Işıltılı bir cilt:

Işıltılı ve sağlıklı görünen bir cilt bu yazın olmazsa olmaz makyaj trendleri arasında. Doğru uygulamanın püf noktaları için ise buraya göz atmayı unutmayın.

Benzer Yazılar